4108109 -077
שלי אילוז
טיפולי מכון imagine
שלי בסידן
אני מאמינה
מבצעים
מאמרים
המלצות
צור קשר

מכון קוסמטיקה במודיעין - imagine

מכון הקוסמטיקה IMAGINE תוכנן ועוצב בקפידה. עיצובו נעים מפנק ורך, בקווים נקיים והוא משתלב היטב באווירה הפסטוראלית שסובבת אותו.

עם הגיעכם למכון, תוכלו להסיר מעליכם את לחצי היום. המוזיקה המרגיעה של המקום, הצבעים הפסטוראליים שלו, היחס החם והחברותי, יעטפו אתכם ברוגע, ומהרגע הראשון תרגישו שאתם בידיים טובות!

מכון הקוסמטיקה IMAGINE, נולד לא רק בגלל אהבתי הגדולה לאסתטיקה ויופי, אלא קודם כל מתוך אהבת האדם שבי, בעבודתי אני רואה שליחות, לא רק במתן פתרונות קוסמטיים לבעיות השונות, אלא בהענקת יחס אישי חם ואוהב לכל לקוח/ה , בחיזוק הדימוי העצמי של לקוחותי, תוך העברת המסר החד משמעי: מגיע לכם הטוב ביותר!  

שלי בסידן:
בוגרת ביה"ס GIGI אקדמי לקוסמטיקה ומקצועות היופי, בוגרת IL MAKIAGE.
בעלת חן וחוש ליופי ואסתטיקה, מקצועית וחברותית.
מאמינה שלכל אישה יש יופי טבעי שצריך לזהות, להדגיש ולהציג לראווה.

גישתי מבוססת על אבחון והכוונה אישית לאורך כל הדרך עד להגעה לתוצאות הטובות ביותר עבורך, אני חשה מחויבות אמיתית להעניק לך שירות לבבי וטיפול מקצועי בתכשירים ובשיטות טיפול יחודיות, המתקדמות ביותר ומבטיחות להתעדכן ולעדכן אותך על בסיס שוטף בכל חידוש טכנולוגי.

אני מאמינה  באסתטיקה ויופי. אני מאמינה  שכשאדם במיטבו, הוא מרגיש טוב עם עצמו ועם איך שהוא נראה, הוא משדר זאת לסביבה, והסביבה מגיבה אליו אחרת. 
אני מזמינה  אתכם להיעזר בי להיות במיטבכם!

השירותים שלי: 
אני מציעה מגוון טיפולי קוסמטיקה כאשר המטרה היא עור בריא ומאוזן, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים איכותיים ומשובחים,   איפור קבוע (הדגשת תווי פנים ל-3 שנים), מניקור, פדיקור רפואי וקלאסי, עיצוב גבות, שעוות ובניית ציפורניים באקריל ובג'ל, הסרת שיער לצמיתות בשיטת ה-IPL- טיפולי אקנה, חידוש העור, פיגמנטציה קופרוז, ופטרת הציפורן.הזמנת תור
שם: טלפון:
תאריך:   שעה:

מבצעים
צור קשר
שם:
Email:
טלפון:
הודעה: