4108109 -077
שלי אילוז
טיפולי מכון imagine
שלי בסידן
אני מאמינה
מבצעים
מאמרים
המלצות
צור קשר

קוסמטיקה לגברים

בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש של טיפולי הקוסמטיקה גם בקרב גברים. 

אמצע-סוף שנות התשעים, הגבר השתנה לנצח. לא עוד גבר מחוספס עם שיער קצר, זיפי זקן, שיער על כל הגוף, ובגדי עבודה אותם גם לבש בערב ליציאה. במילניום החדש הגבר כבר לבש צורה חדשה, שיער מטופח, פנים חלקות, בגדים מעוצבים, ולא להאמין, אפילו גבות מסודרות. כן הגבר הגיע אל עולם הקוסמטיקה ונכבש בקסמיו

התחום של קוסמטיקה לגבר נכנס חזק באותם שנים, כאשר יותר קוסמטיקאיות גילו שיש להם גברים לקוחות, יותר גברים הודו שהם הולכים לקוסמטיקאית, ומאז זה רק מתגבר. בין השאר גברים מקבלים אצל הקוסמטיקאית, טיפולים כגון:

הסרת שיער לצמיתות, טיפולי פנים, פדיקור, מניקור, שעוות ואפילו סידור גבות.

הגורמים לביקוש ההולך וגובר של טיפולי הקוסמטיקה לגברים:

  • מודל הגבר המחוספס והלא מטופח איבד מגדולתו, ונשים רבות דורשות מהגבר שלהן לטפח את הופעתו החיצונית ולשמור על מראה בריא ואסתטי של עור הפנים על ידי הקפדה על טיפולי פנים,הסרת השיער בדרכים שונות,הורדת העור היבש ברגלים ועוד מגוון טיפולים.
  • הלחץ המאפיין את אורח חייו של הגבר המודרני והדרישה לביצוע מהיר של 'המשימות', הם רק שניים מהגורמים המביאים גברים לחפש אחר דרכים להירגע ולשפר את איכות החיים, אותם ניתן למצוא בקליניקות היופי בקבלת טיפולי הקוסמטיקה הגברית.
  • השינוי החל עם המגמה של הסרת שיער. כך, גברים שהגיעו להסיר שיער, נחשפו לעולם הטיפוח ומגוון השירותים המוצעים גם לגבר בתחום הטיפוח והאסתטיקה.

למה גבר צריך לשמור על עורו?

  • עור הפנים של הגבר עבה ועשיר בטפולות  (זקיקי שיער ובלוטות חלב). כתוצאה מכך נוטים נערים לסבול מפצעי בגרות קשים יותר מנערות. במידה והפצעים לא מטופלים הם ישאירו צלקות עמוקות ולא אסתטיות על העור.
  • עור הפנים הגברי עבה יותר מעור הפנים הנשי ולכן גם מתקמט לאט יותר. אולם, הקמטים הגבריים, עמוקים יותר ופחות אסתטיים; יש כמו "נפילה" של העור לתוך הקמט, כך שנחרשים קמטים עמוקים יותר בפנים. טיפול קבוע ימנע את המראה הלא אסתטי הזה.
  • מסת השרירים הגברית היא מאסיבית ביחס לזו של הנשים, כך שגם שרירי המימיקה (ההבעה) פעילים יותר, מה שגורם לגברים לפתח קמטי הבעה עמוקים יותר ובגיל צעיר יותר מהנשים באותה שכבת גיל. 
  • כיוון שנימי הדם בולטים יותר בעור הגברי, גם שכיחות שטפי הדם גבוהה יותר.
  • גילוח אומנם מבצע מעין פילינג יומיומי באזור המגולח, אך יחד עם זאת הוא גם חושף את העור לרגישות גבוהה יותר לגירויים, חתכים ושערות כלואות, המעודדות יצירת פצעונים.

הטיפול

לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאם לממצאים, נתאים תכנית טיפול ונייעד תכשירים לפי סוג העור .
הטיפול עצמו כולל ניקוי יסודי, פילינג להסרת התאים המתים וחשיפת עור רענן וחדש, ובמידת הצורך גם החדרת חומרים באמצעות מכשור מתקדם. 
בנוסף, נמרוט שיער ממקומות מיותרים; אף, אוזניים וכו', נבצע עיסוי עם חומרים פעילים ונמרח מסכה בהתאם למטרת הטיפול. טיפול נכון יגן על העור מפני רגישויות, שמנוניות, פצעונים ואדמומיות, וישמור על העור תוך מניעת התקמטות מוקדמת ולא אסתטית.

הטיפול בבית


במקביל לטיפול אצל הקוסמטיקאית, חשוב לאמץ שגרת טיפוח יומיומית של 5 דקות. 
שגרת הטיפוח כוללת ניקוי יסודי של העור, גילוח (במידת הצורך), קרם לחות, קרם עיניים ומקדם הגנה.
רצוי לבחור במוצרים לא קומודוגניים, שלא ישאירו מעטה שומני על העור, וישמרו עליו לאורך זמן.
ישנן סדרות תכשירים ייעודיות לגברים, הכוללות ניקוי, קרם לחות, קרם עיניים ומוצרים נלווים דוגמת שמן גילוח עדין, תכשיר לריכוך הזיפים לפני הגילוח, קרם אפטר שייב עדין ועוד.

טיפ לגילוח נכון :

עם כיוון הזיפים, חובה!!! התרגלו להתגלח רק בכיוון אחד שהינו כיוון גדילת השיער

(שלרוב גדל מלמעלה למטה).

על שאר הטיפולים תוכלו לשמוע אצלנו בטלפון 0774108109הזמנת תור
שם: טלפון:
תאריך:   שעה:

מבצעים
צור קשר
שם:
Email:
טלפון:
הודעה: