4108109 -077
שלי אילוז
טיפולי מכון imagine
שלי בסידן
אני מאמינה
מבצעים
מאמרים
המלצות
צור קשר

שלי בסידן

קצת עלי...

שמי שלי בסידן, ואני הבעלים של מכון הקוסמטיקה imagine, במודיעין.

החזון שלי הוא לחזק את הביטחון העצמי ולשפר את חייהן של נשים באמצעות טיפולי היופי והקוסמטיקה  שיעזרו להן להיות ולהרגיש במיטבן.

תבטחי ביופי שלך!

כל מי שרואה אותי היום מתרשם שאני מטופחת מאוד ובעלת ביטחון עצמי גבוה, אבל זה לא תמיד היה כך...

לכן אני מאמינה שאוכל לעזור גם לכן נשים יקרות, להיות ולהרגיש במיטבכן מה שיתרום רבות לשיפור הביטחון העצמי שלכן,

כי אתן הכי יפות כשאתן פשוט אתן!

למה איתי?

בגלל שהייתי שם, בדיוק כמוכם…

בדיוק כמוכם, גם אני הייתי שם. לא ידעתי מה עושים? למי פונים?עם כל מה שניסיתי ועשיתי הרגשתי שאני לא מצליחה להביא את עצמי לאן שאני רוצה…עדיין לא הרגשתי יפה,החלטתי לצאת למסע

כן גם אני יצאתי למסע הזה לפני כ15 שנה בעצמי, ביליתי בחיפוש מספר שנים שבמהלכן, התחלתי את תהליך ההתפתחות העצמית שלי, התעוררתי מחיי חוסר המודעות שחייתי באותה תקופה,התחלתי לקרוא חומר בנושא להבין להכיר מקרוב את התחום רכשתי המון ידע תאורטי ומעשי. קיבלתי על עצמי החלטה אמיצה שלא משנה מה, אני אהיה קוסמטיקאית שתעזור לאחרים אך כרגע זה להיות יפה, גם מבחוץ אבל גם מבפנים,הגעתי לגיל שבו יכולתי לאפשר לעצמי ללכת לקוסמטיקאית ועשיתי זאת טיפולי פנים עם טיפול ביתי,ובסיום התהליך הוספתי טיפולי אינפרא להעלמת הכתמים אשר נשארו מהפצעים,וכמובן שהסרת שיער מהגוף…בזמן שאני עברתי תהליך זה הבנתי "שכשהיופי חודר לחיים הביטחון מתעורר משנתו" וכבר התחלתי לעבוד על איך אני מגיעה לקיים את ההחלטה שלקחתי על עצמי.

התחלתי לעבוד כדיילת פנים בקוסמטיקה ומשם עברתי לניהול המחלקה במקביל יצאתי ללימודי הקוסמטיקה האיפור ובניית הציפורניים,פדיקור רפואי מניקור ואיפור קבוע בקיצור למדתי המון,יצאתי לשוק מכוני הקוסמטיקה אך ידעתי שזה לא מה שאני רוצה אני רוצה מקום משל עצמי שבו אני אישית יוכל לטפל בלקוחות ולעזור להם לעבור תהליך שינוי לא משנה באיזה מקום הם נמצאים,אני אטפל בהם על הצד הטוב ביותר.

לקח לי כמה שנים מתוך פחד שלא אצליח ולא יהיה לי מספיק כסף,בסוף עברתי תהליך נוסף עם עצמי צברתי כלים,הקמתי פרוייקט שנקרא "קוסמטיקאיות מכל הלב" בבית החולים הדסה עין כרם,במחלקה האונקולוגית,יום כיף לאמהות של ילדים החולים בסרטן,אספתי קוסמטיקאיות ומתנדבים,חברה שנידבה לנו מוצרים לטיפולי הפנים,לקחנו לקים וכלי עבודה,הבאנו משלוחי מנות (כן זה היה בפורים) ועוד הפתעות ממקומות שרתמתי לעזור לנו ועזרו בשמחה,כאשר ראיתי שאני יכולה לנהל פרוייקט כזה אמרתי לעצמי למה לא לנהל ככה את פרוייקט חיי,הקמת מכון הקוסמטיקה שלי וכך היה הקמתי בשבילכם את מכון הקוסמטיקה imagine b&c.

בגלל התוצאות

יש לי עשרות לקוחות מרוצות, אשר איתן עברתי תהליך משמעותי בחייהם…לקוחה אחת שלי אפילו התחתנה והזמינה אותי לחתונה שלה כי אמרה שאני פתחתי לה את הצ'קרות(וברור לכם שהלכתי), אני מלווה את לקוחותיי לאורך כל הדרך.

בגלל החוויה

לקוחות שלי נהנות מחוויה גם בגלל האווירה הרגועה והנעימה, אני דואגת שהלקוחה תצא בפינוק גדול במחיר קטן…

בגלל הניסיון

בתפקידיי האחרונים כשכירה עסקתי כקוסמטיקאית, טכנאית הסרת שיער בשיטת הipl, ובאחד אף עסקתי בניהולו וכל זאת אצל טובות הקוסמטיקאיות בארץ.  בוגרת עשרות קורסים והכשרות מקצועיות בתחום הקוסמטיקה כגון: טיפולי פנים, הסרות שיער בכל השיטות, פדיקור רפואי ומניקור, עיצוב גבות בכל השיטות, איפור קבוע, איפור מקצועי.

בשנים האחרונות, אני בעלת מכון קוסמטיקה ובו 2 עובדות. אני ממשיכה בצמיחה ובהתפתחות כל יום בחיי מתוך הרצון להיות לכלי טוב יותר שמעביר את השפע הזה אליכם.

תעודות והתמחויות:

* תעודת דיפלומה של קוסמטיקאית בביה"ס GIGI 

* תעודת משרד התמ"ת
* דיפלומה של עיצוב גבות ושעווה
* דיפלומה של פדיקור רפואי ומניקור
* דיפלומות של איפור מבית איל מקיאג'
* דיפלומות של איפור קבוע מתקדם

* ותעודות על מכשירי הסרות השיער אופטימה/רקורד,טריוס 

(אך עבדתי על הרבה יותר מכשירים כמו shr,4mp,רקורד,אופטימה,טריוס,וסופרנו)הזמנת תור
שם: טלפון:
תאריך:   שעה:

מבצעים
צור קשר
שם:
Email:
טלפון:
הודעה: